خدمات

خدمات آوردگاه اینترنت اشیاء

خدمات آوردگاه اینترنت اشیاء

با خدمات آوردگاه اینترنت اشیاء (IOTArena)، IOT را متفاوت تجربه کنید. در IOTArena می‌توانید از خدمات تخصصی ما در کنار خدمات پارک علم و فناوری دانشگاه تهران بهره ببرید؛ خدماتی که در چهار دسته مالی، فنی، آموزش و زیرساخت قرار می‌گیرند تا بتوانند راهی به تحول علمی و اقتصادی شرکت‌ها، استارتاپ‌ها، هسته‌های فناور و تمامی علاقه‌مندان به این حوزه روشن نمایند.

IOT بستری برای ارتباط
در هرجا و با هرچیز.

خدمات زیرساختی

ما در IOTArena زیر ساخت مناسب برای شکل دهی تخصص شما در حوزه اینترنت اشیاء فراهم می‌کنیم تا کار خود را به راحت‌ترین نحو ممکن آغاز کنید.

خدمات فنی

مسائل فنی از اولین مواردی است که برای شکل گیری هر کسب و کاری ضروری است. IOTArena به تمامی متخصصان و کسب و کارهای IOT این امکان را ‌می‌دهد تا از خدمات فنی ما جهت نیل به محصولات خود بهره ببرند.

خدمات آموزشی

IOTArena برای تمامی گروه‌های هدف خود اعم از علاقه‌مندان به این حوزه، متخصصان اینترنت اشیاء و حتی کسب و کارهای مرتبط با IOT، آموزش‌هایی مختص آن‌ها تدارک دیده تا بتواند گامی در مسیر رشد صنعت اینترنت اشیاء کشور بردارد.

خدمات مالی

بدون شک یکی از مهم‌ترین موانع برپایی هر کسب و کاری، معضلات مالی می‌باشد. در IOTArena شما ‌می‌توانید از خدمات مالی ما برخوردار شوید تا راه رسیدن به اهداف خود را هموارتر ببینید.